بیش از ۹۰ عنوان فیلم های سه بعدی بلوری و همچنین راهنمایی مهم برای خریداران فیلم های سه بعدی بلو-ری برای تلویزیون های سه بعدی

………………………………………………………

با توجه به بازار گرم محصولات سه بعدی در جهان … برخی از تولید کنندگان فیلم های بلوری بیش از هر چیز به منافع خود توجه دارند و متاسفانه این خطر وجود دارد که خریداران و مخاطبینی که از اطلاعات و تجربه تخصصی سه بعدی (استریوسکوپی) سررشته ای ندارند با دیدن فیلم هایی که از حالت دوبعدی (معمولی) به سه بعدی تبدیل شده اند لذت کافی نبرند و از آن رویگردان شوند، همچنین این موضوع می تواند باعث سردی و بدبینی خریداران نسبت به همه فیلم های سه بعدی شود.

در ضمن می توانید به سایت http://www.3dmovielist.com/3ddvds.html رجوع کنید و لیست تمام فیلم های سه بعدی جهان را آنجا ملاحظه فرمائید. کلمه (Converted 3D) در زیر توضیحات لیست آن وب سایت به معنی این می باشد که آن فیلم دوبعدی بوده و به سه بعدی تبدیل شده است و کلمه (Native 3D and some Converted 3D) به این معنی است که آن فیلم ترکیبی از فیلمبرداری سه بعدی واقعی و تبدیل به سه بعدی می باشد.

______________________________________

قیمت فیلم های سه بعدی بلو-ری بر حسب حجم و زمان رایت آنها بر روی دیسک های قاب دار ۲۵ گیگ و ۵۰ گیگ بر مبنای زمان رایت  و حجم  آنها برآورخواهد شد.

جهت رویت تصاویر و لیست کامل فیلم ها به سایت اصلی مراجعه فرمائید

http://www.iran3dcenter.com/blu-ray-3d.html

***************************************** 

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter